Fundraisingová kampaň

Chcete Martu v Senátu? Podpořte ji:

https://dary.pirati.cz/projekty-kampane/marta-do-senatu/

Jmenuji se Marta Martinová a jsem ředitelkou obecně prospěšné společnosti, která téměř dvacet let působí v kultuře. Zároveň jsem na Nymbursku, kde žiju takřka od narození, lokální koordinátorkou celostátního projektu Živá krajina. Naším posláním je napravit stav české krajiny, která si dnes už moc neumí poradit ani se suchem, ani s přívalovými povodněmi.

Ve všech profesích, jimiž jsem za život prošla, jsem se potýkala s dopady politických rozhodnutí, která šla často spíš na ruku mocným, než aby umožňovala důstojnější život obyčejným lidem. To chci změnit, a proto kandiduji do Senátu za obvod 37 Jičín.

Všichni si zasloužíme žít ve zdravé krajině, která nás zároveň uživí, a mzdu, z níž po zaplacení životních nákladů i něco ušetříme.

Udělám vše proto, abychom mohli žít v sebevědomém a kulturním Česku, v zemi, která nám poskytuje užitek i radost a kterou se nebudeme stydět předat dalším generacím.

Neobejdu se ale bez vaší podpory. Věřím, že v politice by měli mít zástupce i obyčejní lidé, nejen ti, kteří mají dost peněz na to si kampaň zaplatit ze svého. Je kampaň tak nutná? Nejde se bez ní obejít. Můj obvod sahá od Polabí až do podhůří Krkonoš. Pokud se mají občanky a občané po celém mém senátním obvodu seznámit s tím, co chci v našem regionu změnit k lepšímu, potřebuji je oslovit: vytisknout volební noviny, letáky s programem, spustit webové stránky, nechat se nafotit. A především osobně navštívit ty stovky obcí, které běžné politiky nikdy nezajímaly.

Pokud mne ale můžete podpořit třeba nefinanční formou, i ji uvítám! A neváhejte se mi ozvat, pokud s něčím mohu pomoci já vám!

Děkuji za Vaši podporu!

Marta Martinová, kandidátka do Senátu v obvodu 37 Jičín.

martamartinova.cz